Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Wojciech Pietrasz - malarstwo

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  04.10.2019 - 04.11.2019

 19:15

 Ceny biletów

 0 zł

Obrazy Wojciecha Pietrasza - nieco mroczne i tajemnicze - mocno zapadają w pamięć. Niepokój, jaki w sobie niosą, ładunek emocjonalny, można powiedzieć nawet pierwotny lęk, to chyba trafne porównania. Ludzkość jaka zamieszkuję płótna artysty, to zbiorowość walcząca o każdy oddech, kawałek strawy czy po prostu o chwile wytchnienia.
Malarstwo Pietrasza nie straszy, lecz daje mocne poczucie wielkości sztuki, która może zapanować nad tymi afektami, ująć je w ramy obrazu, pokazać jako figurę, alegorię. Gama barw od bieli po czerń, z mocnymi akcentami błękitu, szarości, brązu i zieleni to maskujące barwy pod warstwą, których można ujrzeć także swoje oblicze.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Galeria Promocyjna, wolne miejsca: 30

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 0,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł