Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Wystawa interdyscyplinarna Pawła Łyjaka

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  04.10.2019 - 04.11.2019

 19:00

 Ceny biletów

 0 zł

Paweł Łyjak to artysta interdyscyplinarny. Najczęściej wykorzystywanym elementem w pracach artysty jest motyw ludzkiej twarzy, pojmowany przez autora jako zewnętrzne lustro odzwierciedlające emocje, stany psychiczne pozostawiające niezatarty ślad w ludzkiej fizjonomii.

Łyjak o swojej twórczości: Przedmiotem moich poszukiwań stało się moje własne „Ja”. Inspiruje mnie biologiczna różnorodność, której podlegają ludzie, w tym ja; uczucia, wrażenia. Staram się poddać je syntezie, przełożyć na język grafiki. Tworzę metamorficzne znaki, kompozycje skoncentrowane na myślach i uczuciach, zmiennych, nietrwałych, często niemożliwych do uchwycenia. Chciałbym odnaleźć znaczenie, istotę bycia, zawieszoną między materią i duchem. Tak by bardziej świadomie móc tworzyć siebie.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Galeria Główna Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, wolne miejsca: 60

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 0,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł