Wydarzenia

Zamówienie

"Bam-Bam" - spektakl teatralny dla najmłodszych (od 8. miesiąca życia)

 Kraków

 Klub Kliny
 ul. Biskupa Albina Małysiaka 1

  21.09.2019

 11:00

 Ceny biletów

 10 zł

Data: 21.09.2019 r., godz. 11.00

Bilety:

normalny - 10 zł

ulgowy - rodzinny - 10 zł

Bilet rodzinny (dla max. 3 osób) tylko dla posiadaczy karty KLUBU RODZICÓW

*****

„Bam–bam” to spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy. Autorką zamysłu reżyserskiego i opiekunem artystycznym jest Ewa Piotrowska, dyrektor Teatru Baj w Warszawie, znawca i propagator nurtu najnajowego.

Przedstawienie oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach, co pozwala młodym widzom wyciszyć się, skupić i wniknąć w świat teatru. Poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch… Z zagadnień dydaktycznych uwzględnia: sekwencje, podstawowe kolory i liczebniki od 1 do 4. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami.

„Najnajami” nazywa się w teatrze najmłodsze dzieci, od 0 do 5 lat, które najprawdopodobniej mają styczność z teatrem po raz pierwszy. Spektakle przygotowywane specjalnie dla nich mają zadanie inicjacji, delikatnego i bezpiecznego wprowadzenia dziecka w świat teatralnej umowności. Inna dramaturgia oddziałuje nie tylko na zmysł wzroku i słuchu, ale także na dotyk, zapach, nawet smak. Zanika wyraźna granica scena – widownia. Nie ma też typowej dla teatru ciemności. Akcja jest dostosowana do możliwości i zainteresowań widzów. Spektakle najnajowe obserwują i odkrywają świat wraz z dzieckiem i na dziecięcych zasadach.

Reżyseria: Katarzyna Pędzimąż i Cezary Skrocki

Opieka artystyczna: Ewa Piotrowska

Scenografia: Marta Skrocka

Dźwięki na żywo tworzy Piotr Kolecki

Występują: Cezary Skrocki, Marta Skrocka.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

sala nr 2, wolne miejsca: 24

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 10,00 zł 0,00 zł
ulgowe 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł