Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Solvay Nocą: Woodkid Project/Zero For Marta

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  12.04.2019

 20:00

 Ceny biletów

 10, 15, 20 zł

Występują:

Woodkid Projekt

Zero For Marta

 

"Zero for Marta" czyli Marta Złakowska wraz z zespołem.

Marta Złakowska to wokalistka występująca na stałe z Tricky'm, legendarnym wokalistą współtworzącym zespół Massive Attack. Pod koniec 2017 roku została zaproszona na Polską trasę Tricky'ego,  niedługo później odbyła z nim trasę po Europie i Ameryce Południowej. Na koncie Marty jest  m.in.:  Gem Fest w  Gruzji, Park  Live  Festiwal  w  Rosji,  a  także  support  trasy   A Perfect  Circle w Stanach Zjednoczonych.

„Woodkid Project” to zespół, który powstał na fali fascynacji twórczością amerykańskiego piosenkarza Woodkida. Założycielem Woodkid Project jest osiemnastoletni Kuba Niewiński, który zgromadził trzynastoosobową ekipę muzyków i zaaranżował niemalże symfoniczne wykonanie „ostatniego koncertu Woodkida”. W Krakowie zespół zagra w towarzystwie kwintetu smyczkowgo.

 

Bilety: 20 zł normalny/ 15 zł ulgowy/*10 zł

*Dla posiadaczy karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Sala widowiskowa, wolne miejsca: 159

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
ulgowe 15,00 zł 0,00 zł
Dla posiadaczy karty Podgórze w Kulturze i Karty Seniora CKP 10,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł