Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Solvay Nocą - Marta Zalewska / Cheap Tobbaco

 Kraków

 Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"
 ul. Zakopiańska 62

  22.03.2019

 20:00

 Ceny biletów

 15, 20 zł

Marta Zalewska jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Jest liderką swojego zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze.W 2018 roku Marta zwyciężyła w konkursie zorganizowanym przez Polskie Radio Czwórka „Wydaj płytę z Będzie Głośno" – dzięki wygranej, w grudniu 2018 Marta wydała debiutancki album nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
Marta od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Muzyczne zainteresowania Marty są bardzo szerokie jednak na debiutanckiej płycie wyraźnie słychać wpływ twórczości ulubionych artystów epoki dzieci-kwiatów takich jak Jimi Hendrix, Janis Joplin, Spencer Davis Group czy Blood, Sweat & Tears.

CHEAP TOBACCO - Nominowani do nagrody FRYDERYKA 2019 za album SZUM, magazyn "Teraz Rock" umiejscowił ich na pierwszym miejscu w kategorii NADZIEJA ROKU. Koncert premierowy miał miejsce w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce. Pierwszy singiel "Nieidealni" dostał się na Listę Przebojów Trójki oraz zagościł na LP Antyradia
CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która dwukrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grupa podczas 7 lat istnienia zagrała ponad 450 koncertów w kraju i za granicą, zyskując uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Na swoim koncie mają ponad 20 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Zespół, będąc prawdziwie rockowym organizmem, jednocześnie nie pozwala by zamknąć ich w jakiejkolwiek szufladzie. Grupa śmiało rezygnuje z utartych schematów na rzecz niecodziennych inspiracji, nie bojąc się przy tym utraty wiarygodności.

 

Bilety:

normalnie 20 zł

Karta Podgórze w Kulturze, Karta Seniora 15 zł

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Sala widowiskowa, wolne miejsca: 42

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 20,00 zł 0,00 zł
ulgowe 15,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł